Wiki

Olej jojoba - idealny dla ludzkiej skóry

Jedną z głównych zalet kosmetyków naturalnych jest ich uniwersalność, ceniona nie tylko przez zwolenników ekologicznych rozwiązań, ale też minimalistów, którzy nie lubią zbyt wielu kosmetyków na półce łazienkowej.

Przeczytaj więcej

Kosmetyki naturalne

Od kilku lat wzrasta popularność naturalnych kosmetyków. Jak rozpoznać na sklepowej półce kosmetyk który śmiało określany może być mianem naturalny?

Przeczytaj więcej

Olej arganowy - bezcenne złoto z Maroka

Kosmetyki naturalne z roku na rok zyskują na popularności. Coraz mocniejsza jest bowiem świadomość konsumentów, chcących unikać chemicznych, sztucznych składników, znajdujących się w większości oferowanych drogeryjnych kosmetyków.

Przeczytaj więcej

Naturalny kosmetyk - olej kokosowy

Olej kokosowy bardzo często nazywany jest również olejem piękności, ze względu na swoje drogocenne właściwości, nadające się co codziennej pielęgnacji ciała od stóp aż do głów.

Przeczytaj więcej

Olej arganowy i jego dobroczynne właściwości w kosmetyce

Jak się okazuje druga nazwa dość dobrze oddaje jego jakość i wartość. Olej arganowy ma niespotykanie cenny, niemal nie spotykany skład, między innymi dlatego jest tak ceniony na całym świecie.

Przeczytaj więcej

Czy olej arganowy nadaje się do pielęgnacji dzieci i niemowląt?

„Płynne złoto Maroka”, jak nazywa się popularnie olej arganowy, doceniając jego niezwykłe właściwości pielęgnacyjne i odżywcze także w kuchni, to również kosmetyk naturalny, idealnie nadający się do pielęgnacji skóry niemowląt właściwie już od pierwszych dni ich życia.

Przeczytaj więcej

Olej arganowy dla najmłodszych

Nie od dziś wiadomo, że wiele korzystnych dla naszego zdrowia oraz urody właściwości ma olej arganowy. Szczególnie cenią go sobie kobiety, a wszystko głównie dlatego, że ma on działanie przeciwzmarszczkowe, odmładzające, nawilżające, a zarazem przeciwtłuszczowe.

Przeczytaj więcej

Bądź piękna, bądź opalona

Każda z nas wie, ze okres lata to czas kiedy każda z nasz pokazuje więcej ciała. Ubieramy sukienki, krótkie spodenki i bluzeczki bez rękawek. Dbamy o włosy, paznokcie, nakładamy piękny makijaż, jednak często brakuje nam jednej rzeczy, abyśmy czuły się idealnie. Jest to opalenizna.

Przeczytaj więcej
Tagi:
  • balsam brązujący
  • kosmetyki bio
  • kosmetyki naturalne
  • naturalny balsam brązujący
  • naturalny krem do twarzy
  • naturalny samoopalacz
  • olej arganowy
  • olej z pestek malin
  • olejek arganowy
  • olejki dla dzieci