W tym zestawianiu nie może zabraknąć kultowego już produktu czyli Balsamu brązującego do ciała i twarzy Pomarańcza z cynamonem.

Już wiemy, jakie kosmetyki do twarzy z portfolio MOKOSH powinny znaleźć się w podstawowej pielęgnacji mężczyzn. Które produkty wybrać do ciała?

Dorota jako posiadaczka cery mieszanej przygotowała dla Was krótki poradnik o pielęgnacji tego typu skóry oraz jej ulubionych kosmetykach MOKOSH.

Olej arganowy to jeden z najlepiej działających naturalnych kosmetyków wspomagających zachowanie młodego wyglądu. Ze względu na swoją barwę i bogactwo właściwości zwany jest „płynnym złotem”.