Jako producent kosmetyków naturalnych stajemy często przed nie lada wyzwaniem! Oczywiście chodzi o wprowadzenie nowych produktów, które spełnią Wasze oczekiwania, ale również będą wyznacznikiem wysokich standardów i jakości. Dążymy do tego aby marka MOKOSH stała się najlepszą wizytówką Polski na międzynarodowym rynku kosmetyków naturalnych.

Pewnie część z was wie, że MOKOSH to marka również profesjonalna, a możliwość zakupu dajemy za pośrednictwem syrtony www.mokosh.pl oraz w sklepach partnerskich. Poznajcie historie GlossyMe.

Już 3 czerwca ruszamy z kolejną edycją akcji #ZeroWaste, w której wspólnie z naszymi sklepami partnerskimi w całej Polsce będziemy zbierać puste opakowania po kosmetykach MOKOSH.

Kolejnym wyróżnionym produktem w plebiscycie Prix de Beauté 2019 jest Regenerujący krem do twarzy Malina MOKOSH. Ulubieniec Polek otrzymał nominację w kategorii Popularne kosmetyki do pielęgnacji twarzy.

Rozpoczynamy cykl MOKOSH w kulturze i sztuce polskich artystów, który w skrócie będziemy sygnować znakiem art & vision. Jako polski producent kosmetyków naturalnych wspieramy rodzimych twórców zapraszając ich do współpracy. Dziś przedstawiamy Aleksandrę Stanglewicz. Owocem naszej współpracy są ilustracje roślin, z których olejki eteryczne wykorzystaliśmy do produkcji świec.