Dorota jako posiadaczka cery mieszanej przygotowała dla Was krótki poradnik o pielęgnacji tego typu skóry oraz jej ulubionych kosmetykach MOKOSH.

Olej arganowy to jeden z najlepiej działających naturalnych kosmetyków wspomagających zachowanie młodego wyglądu. Ze względu na swoją barwę i bogactwo właściwości zwany jest „płynnym złotem”.

Z okazji Światowego Dnia Morza zebraliśmy dla Was informację o surowcach, które występują w produktach MOKOSH.

Skóra pod oczami jest niezmiernie delikatna, znacznie bardziej niż w pozostałych częściach twarzy. Dlatego też wymaga innej pielęgnacji. Jak o nią dbać, żeby na długo zachowała młodzieńczy wygląd, wolny od zmarszczek?