Z okazji Światowego Dnia Morza zebraliśmy dla Was informację o surowcach, które występują w produktach MOKOSH.

Skóra pod oczami jest niezmiernie delikatna, znacznie bardziej niż w pozostałych częściach twarzy. Dlatego też wymaga innej pielęgnacji. Jak o nią dbać, żeby na długo zachowała młodzieńczy wygląd, wolny od zmarszczek?

SUKCES PISANY SZMINKĄ - a dokładnie pisany jest naturalnym balsamem do ust od MOKOSH. Ania Didiuk i Ania Rutkowska-Didiuk zostały finalistkami ogólnopolskiego plebiscytu na najlepszy biznes roku.

Niektórzy określają to jako kolejny rozdział; inni jako ostanie pożegnanie, minuta ciszy, a nawet pogrzeb. Ciężko jest wycofać aż 7 produktów z asortymentu, ale najważniejsze i bardzo pocieszające jest to, że nadchodzą nowe kosmetyki naturalne MOKOSH!

Black Friday w MOKOSH to najlepsza okazja w roku aby poznać nasze kosmetyki naturalne, nowości lub po prostu zdobyć swoje ulubione produkty korzystając z wyjątkowej oferty specjalnej.