Dorota jako posiadaczka cery mieszanej przygotowała dla Was krótki poradnik o pielęgnacji tego typu skóry oraz jej ulubionych kosmetykach MOKOSH.

Olej arganowy to jeden z najlepiej działających naturalnych kosmetyków wspomagających zachowanie młodego wyglądu. Ze względu na swoją barwę i bogactwo właściwości zwany jest „płynnym złotem”.

Z okazji Światowego Dnia Morza zebraliśmy dla Was informację o surowcach, które występują w produktach MOKOSH.

SUKCES PISANY SZMINKĄ - a dokładnie pisany jest naturalnym balsamem do ust od MOKOSH. Ania Didiuk i Ania Rutkowska-Didiuk zostały finalistkami ogólnopolskiego plebiscytu na najlepszy biznes roku.

Artykuł przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą poznać całkowitą zawartość Kalendarza adwentowego MOKOSH 2021. Jeśli zależy Ci na niespodziance to teraz jest dobry moment, aby opuścić tę stronę. :)