Rytuał antycellulitowy

Wysyłka: do 24 h

189.00 PLN

Jak zwalczyć cellulit?

Rytuał antycellulitowy Mokosh to nasza odpowiedź na ten powszechny problem kobiet. Medycznie cellulit rozpatrywany jest jako choroba o charakterze metabolicznym tkanki podskórnej, dotycząca patologii komórek tłuszczowych i tkanki łącznej oraz zaburzeń mikrokrążenia w skórze. Zwalcz cellulit i popraw stan swojej skóry. Poszczególne elementy zestawu można ze sobą łączyć zgodnie z instrukcją dołączoną do Rytuału lub stosować pojedynczo.

W instrukcji znajdują się przepisy na wykonanie: maski na twarz, maski antycellulitowej na ciało, tradycyjnego i antycellulitowego peelingu ciała, kąpieli odżywczo-odmładzającej i detoksykującej.

Zawartość zestawu:

100% olej arganowy (100ml): nawilża, odżywia, poprawia elastyczność skóry i spowalnia procesy starzenia.

Sól Algi morskie (600g): regeneruje, odżywia i wygładza skórę. Zawiera ekstrakt z algi Laminaria Digitata o działaniu ujędrniającym i nawilżającym.

Sól karnalitowa z Morza Martwego (1kg): wygładza i odżywia skórę. Magnez zawarty w soli posiada działanie przeciwzapalne, które jest ważne przy zwalczaniu cellulitu.

Błoto z Morza Martwego (250ml): oczyszcza, wygładza skórę i polepsza kondycję włókien kolagenowych. Stosowane w zabiegach wyszczyplających i antycellulitowych.

100% olejek pomarańczowy (10ml): wpływa na relaks i poprawia samopoczucie. Redukuje cellulit i wpływa na jędrność skóry.

Cena:

  • Łączna cena pojedynczych produktów: 214,5 zł
  • Cena w zestawie: 189 zł
  • Pudełko prezentowe: Gratis
  • Wysyłka: Gratis

Nie dziękuję