Rytuał relaks

Wysyłka: do 24 h

219.00 PLN

Rytuał Relaks Mokosh jest nieoceniony w okresie wzmożonego wysiłku psychicznego i fizycznego. Doceni go każdy, kto potrzebuje chwili wytchnienia od dnia codziennego. Poszczególne elementy zestawu można ze sobą łączyć zgodnie z instrukcją dołączoną do Rytuału lub stosować pojedynczo.

W instrukcji znajdują się przepisy na wykonanie: maski na twarz, peelingu ciała, kąpieli odżywczo - odmładzającej, kąpieli relaksacyjnej i odprężającej po wysiłku fizycznym.

Zawartość zestawu:

100% olej arganowy (100ml): nawilża, odżywia, poprawia elastyczność skóry i spowalnia procesy starzenia.

Glinka biała (180ml): łagodna dla skóry, usuwa zanieczyszczenia, wygładza i uelastycznia.

100% olejek pomarańczowy (10ml): wpływa na relaks i poprawia samopoczucie. Łagodzi napięcia nerwowe, rozładowuje stresy, pomaga przy bezsenności i depresji.

100% olejek lawendowy (10ml): Profilaktycznie i terapeutycznie stosowany jest przy przeziębieniach. Posiada działanie relaksacyjne i uspakajające.

100% olejek ylang ylang (10ml): jeden z najsilniejszych olejków o działaniu uspokajającym. Obniża ciśnienie krwi, działa regenerująco, znosi napięcia nerwowe i frustracje.

Sól jodowo-bromowa (1,2kg): Nawilża, odżywia i wygładza skórę. Regeneruje po wysiłku fizycznym, łagodzi napięcia nerwowe i stres.

Cena:

  • Łączna cena pojedynczych produktów: 249,40 zł
  • Cena w zestawie: 219 zł
  • Pudełko prezentowe: Gratis
  • Wysyłka: Gratis

Nie dziękuję