Zestaw Świąteczna Żurawina

Wysyłka: do 24 h

122.90 100.90 PLN

ZESTAW ŚWIĄTECZNA ŻURAWINA składa się z produktów, które pozwolą na wykonanie peelingu i regenerującej kąpieli oraz zmysłowej i odżywczej pielęgnacji ciała. Dodatkowo eliksir do paznokci pozwoli zregenerować i wypielęgnować skórki i paznokcie. W zestawie znajduje się eliksir do ciała z dodatkiem witaminy E stworzony z luksusowego oleju arganowego, oleju z pestek żurawiny, oleju z marchewki oraz oleju z kiełków pszenicy, który jest kwintesencją młodości. Jego słodki, owocowy zapach długo utrzymuje się na skórze. Do peelingu i kąpieli świetnie posłuży regenerująca sól jodowo-bromowa o aromacie żurawiny. Sól ta pobudza zmysły, odpręża i relaksuje. Zawiera kompleks biopierwiastków, który odżywia skórę, opóźnia procesy starzenia i działa detoksykująco.

Zawartość zestawu:

  • Odżywczy eliksir do ciała Żurawina (100ml): stworzony z oleju arganowego, oleju z pestek żurawiny, oleju z marchewki i oleju z kiełków pszenicy, z dodatkiem witaminy E. Ma apetyczny i intensywny żurawinowy zapach, który współgra z klimatem Świąt.
  • Sól do kąpieli i peelingu Żurawina (600g): sól jodowo-bromowa drobnoziarnista, świetnie nadaje się zarówno do kąpieli, jak i peelingu. Ma wyjątkowo intensywny i apetyczny zapach żurawiny.


Gratis w zestawie:

  • Odżywczy eliksir do paznokci Żurawina (10ml): cudowny olejek na skórki i paznokcie, regularnie stosowany poprawia nawilżenie skóry i wzmacnia płytkę paznokcia. W jego składzie jest olej z kiełków pszenicy, olej z pestek żurawiny, olej arganowy oraz witamina E.
  • Dostawa z kodem "dostawazestawu"
  • Pudełko prezentowe z eko tektury


Łączna cena pojedynczych produktów oraz opakowania prezentowego: 122,90 PLN

Cena zestawu: 100,90 PLN

Nie dziękuję