Jak wybrać samoopalacz i balsam brązujący

Pierwsza decyzja jaką musimy podjąć, jest wybór czy skusimy się na samoopalacz czy naturalny balsam brązujący. W tym przypadku kierujemy się tym jaki efekt chcemy uzyskać. Samoopalacz pozwoli nam uzyskać w krótkim czasie, utrzymującą się kilka dni opaleniznę. Balsam brązujący sprawi, że nasza skóra będzie ciemniejsza, ale skóra będzie wyglądała naturalniej i będzie bardziej zadbana. (o składnikach - oleje + marchewka, ekstrakt i wosk , melano bronze) 

Kolejnym aspektem na, który musimy zwrócić naszą uwagę przy wyborze kosmetyku jest odcień naszej karnacji. Powinniśmy zakupić produkt o takim kolorze, który sprawi, że nasza skóra nie będzie wyglądała sztucznie. Osoby o jasnej cerze, powinny wybierać balsamy lub samoopalacze o jaśniejszej barwie, aby w efekcie opalenizna przypominała tą uzyskaną w sposób naturalny. Przed dokonaniem zakupu należy przetestować odcień produktu np. na dłoni, aby upewnić się, że jest on dla nas odpowiedni.


Powinniśmy również zastanowić się nad konsystencją kosmetyku. Tu musimy dopasować produkt, do stanu naszej cery. Osoby, których skóra jest tłusta powinny zainwestować w samoopalacz w płynie lub w piance, ponieważ zapobiegają klejeniu się skóry. Gdy nasza skóra jest sucha, musimy zadbać o jej dodatkowe nawilżenie, dlatego warto skusić się na naturalne samoopalacze w kremie lub balsamy brązujące, które dodatkowo zapewniają jej pielęgnacje.
Dodatkowo przy wyborze zwracamy uwagę na cenę, wielkość i zapach produktu. Warto również, przed zakupem określonego kosmetyku znaleźć opinie innych użytkowników, tak abyśmy mogły być pewne, że jego jakość jest zadowalająca.

\ klientki informują o .... odczucia i wrażenia i efekty\


Balsam MOKOSH to ten, który pozwoli nam cieszyć się idealną i naturalną opalenizną. Gdy raz dobrze wybierzemy, nie będziemy musiały wydawać dużej ilości pieniędzy i marnować czasu na kolejne wizyty w drogeriach.

Tagi:
  • balsam brązujący
  • naturalny balsam brązujący
  • naturalny samoopalacz

Autor: Biuro